المپیک

اپلیکشن رسمی المپیک در سال ۲۰۱۸ منتشر شد

اپلیکشن رسمی المپیک در سال ۲۰۱۸ منتشر شد همان طور شما هم میدانید شاید بزرگترین رویداد تمام رشته های ورزشی المپیک است  تمامی جهان آن را دنبال می کنند؛در فصل زمستان دوره های جدیدی از المپیک آغاز می شود که شرکت کنندگان در این مسابقات به انجام رقابت در ورزش های زمستانی می پردازند! توسط POCOG برای اندروید اپلیکشن به نام PyeongChang 2018 Official  App توسط توسعه دهندگان در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است.

با این نرم افزار کاربر میتواند به سرعت به تمامی نتایج و وقایع دسترسی داشته باشید و آن ها را با جزئیاتی کامل مطالعه نمایید. یکی از برترین قابلیت های این نرم افزار پشتیبانی از مشاهده محل نمایش انجام بازی هاست؛ به صورتی که قادر هستید به صورت کاملا سه بعدی از مکان تمامی مسابقات دیدن کنید و تجربه ای جدید در این زمینه را به دست آورید. جدا از قابلیت های مجازی و ذکر شده در توضیحات اگر می خواهید که به صورت حضوری در محل برگزاری مسابقات حاضر شوید از برنامه های حمل و نقل و هم چنین تفریحی مطلع و مطمئن باشید که هیچ کدام از بازی های مرود علاقتان را از دست نخواهید داد!

المپیک

امکانات اپلیکشن المپیک PyeongChang 2018 Official App اندروید :

  • معرفی رویدادهای ورزشی نا آشنا در بازی های زمستانی المپیک و پارالمپیک
  • اخبار های جامع و کامل از تمامی بازی های انجام شده
  • مشاهده محل انجام بازی ها به صورت کاملا سه بعدی
  • مشاهده مراسم خوش آمد گویی به ورزشکاران به صورت کاملا زنده
  • مطلع شدن از رویداد های فرهنگی در شهر های برگزار کننده مسابقات
  • اطلاعات گردشگری مختلف برای تماشاچیان محترم
  • توانایی بهره بردن از اطلاعات بهترین وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک به محل مسابقات
  • امکان جست و جوی اطلاعات مورد نظر خود

اپلیکیشن PyeongChang 2018 Official App با برخورداری از مجموعه امکانات و قابلیت هایی گسترده در زمینه انتشار اخبار ورزش های زمستانی المپیک توانسته است تا کنون هزاران دانلود فعال را به خود اختصاص دهد که هم اکنون می توانید از موبایل یابان دانلود کنید   ؛ برنامه همه قابلیت هایش را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

تغییرات نسخه v2.0.0 :

* شناسایی نزدیک ترین وسایل حمل و نقل عمومی مبتنی بر gps
* اضافه شدن ویژگی تشویق

 

دریافت اپلیکشن

داوود امیری