قفل گذاری روی نرم افزارها

قفل گذاری روی نرم افزارها ی نصب شده در گوشی های اندروید

قفل گذاری روی نرم افزارها میتواند امنیت برنامه های شما را تاضمین کند چراکه گاهی اوقات شما دوست ندارید اطلاعات شخصی را به دست آورد یا برنامه های شما توسط شخصی دیگر باز شود به همین خاطر امروز اپلیکشنی برای شما معرفی خواهیم کرد که میتوانید با استفاده از آن قفل گذاری روی نرم افزارها را انجام دهید.

ES App Locker اپلیکیشنی است که وظیفه قفل گذاری روی نرم افزارها ی نصب شده در گوشی را برعهده دارد این برنامه مختص گوشی های اندروید است و کاربران میتوانند به راحتی این اپلیکشن را نصب و استفاده نمایند.

قفل گذاری روی نرم افزارها

ES App Locker اپلیکشن قفل گذاری روی نرم افزارها ی نصب شده

با توجه به نام نرم افزار حتما متوجه شدید که ایم برنامه توسط توسعه‌دهندگان ES Global تولید شده که احتمالا با اپلیکیشن نامی و محبوب این تیم یعنی ES File Manager آشنا هستید. این تیم که سابقه‌ی تولید اپلیکیشن‌های متفاوتی از جمله ES TaskManager را برای اندروید دارد، مدتی است ES App Locker را با طراحی متریال منتشر کرده است که در زمینه‌ی قفل‌گذاری روی اپلیکیشن‌ها فعالیت دارد. توسط این برنامه می‌توانید تعیین کنید که کدام برنامه‌ها برای اجرا نیازمند وارد کردن پترن باشند.

کار با ES App Locker بسیار راحت و ساده است؛ شما به‌محض باز کردن آن، لیستی از اپلیکیشن‌های نصب‌شده در گوشی، اعم از سیستمی و غیر سیستمی برای شما به نمایش درخواهد آمد که می‌توانید با روشن کردن کلید قفل هر کدام، آن‌ها را به لیست اپلیکیشن‌های محافظت‌شده انتقال دهید. از این پس در هنگام ورود به این اپلیکیشن‌های مشخص‌شده، با درخواست وارد کردن پترن مواجه خواهید شد که از قبل در تنظیمات برنامه وارد کرده‌اید و می‌توانید با خیالی آسوده‌تر گوشی خود را به دست دوستانتان بدهید. برای دانلود برنامه اندروید ES App Locker می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

دانلود اپلیکشن 

ویژگی‌ها اپلیکشن ES APP LOCKER

  • طراحی زیبای محیط کاربری
  • امکان رمزگذاری روی اپلیکیشن‌ها
  • کاربری بسیار آسان
داوود امیری