هک تلگرام

هک تلگرام دیگران بدون نیاز به روت دستگاه

هک تلگرام دیگران بدون نیاز به روت دستگاه را امروز برای شما کاربران گرامی توضیح خواهیم داد با بگوییم که در زمینه بررسی امنیت تلگرام و قابلیت هک شدن این برنامهوجو دارد یا خیر؟

پپاسخ این سوال بله است چراکه تلگرام نیز مانند هر برنامه دیگری، یک سری نقاط ضعف دارد که ممکن است از طریق آن باعث هک تلگرام شود . در ادامه با ما همراه باشید تا شیوه های هک تلگرام دیگران را بررسی کرده و راه های نفوذ به این پیام رسان را تشریح کنیم و همچنین شیوه های جلوگیری از این امر را نیز با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

یکی از راههای نظارت بر شبکه های اجتماعی چون تلگرام ، ایسنتاگرام و … استفاده از برنامه های نظارتی والدین همچون فمیلی گارد است که والدین با نصب آن بروی گوشی فرزند می توانند از راه دور بر فعالیت های فرزند خود نظارت داشته باشند .
هنگامی که شما برنامه را نصب میکیند برنامه فمیلی گارد مخفی خواهد شد و  اطلاعاتی همچون  تماسها ، پیام های تلگرام ، اینستاگرام بروی گوشی والدین مخابره را به پنل کاربری شما ارسال خواهد کرد تا بتوانید بر فعالیت آنها در شبکه های اجتماعی نظارت لازم را داشته باشید.

هک تلگرام

هک تلگرام دیگران به چه روشی انجام میگیرد ؟

همان طور که شما هم میدانید تلگرام یکی از بهترین و محبوبترین برنامه های پیام رسانی است که در کشور ما بالای ۴۰ میلیون کاربر فعال دارد. توسعه دهنده این برنامه پاول دورف نام دارد که به علت سرعت فوق العاده هنگام پیام رسانی و امنیت بالایی در حفظ حریم خصوصی کاربران به شدت در میان کاربران محبوب گردیده است. سوالی که ممکن است برای خواننده مطرح گردد این است که اگر امنیت تلگرام بالاست پس چطور می شود اقدام به هک تلگرام دیگران نمود؟

باید گفت که از طریق طریق دسترسی به سرور و بدست آوردن پیام ها هک تلگرام تقریبا غیر ممکن است و چراکه این خود طراحان تلگرام  اینقدر به کار خود اطمینان دارند که برای فردی که بتواند این برنامه را هک کند جایزه ای ۲۰۰ هزار دلاری تعیین نموده اند. اما برای هک تلگرام دیگران روش های بسیار ساده تری نیز وجود دارد که عمدتا با دسترسی فیزیکی به گوشی فرد مقابل، قابل انجام است. در این روش ها فرد هک کننده با استفاده از خود گوشی فرد اقدام به هک تلگرام فرد مورد نظر می نماید که بسیار ساده بوده و تنها در عرض چند دقیقه قابل انجام است.

هک تلگرام دیگران از طریق شماره

ساده ترین روش برای هم تلگزام دیگزان از طریق شماره است ، ابتدا فرد هکر با گوشی خود اقدام به ساخت حساب تلگرام می نماید. منتها در قسمت وارد کردن شماره تلفن، شماره تلفن فردی را که قصد هک کردن تلگرام او را دارد، وارد می نماید. پس از آن یک پیام حاوی کد احراز هویت به از طریق تلگرام به گوشی فرد هک شونده ارسال می گردد. فرد هکر نیز با استفاده از دسترسی فیزیکی که به آن گوشی دارد، کد را در گوشی خود وارد می نماید. پس از این اقدام، عملا هکر، موفق به هک تلگرام فرد قربانی خواهد شد و می تواند به تمام پیام های او دسترسی داشته باشد. منتها این روش دارای اشکالاتی نیز می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

معایب هک تلگرام از طریق شماره

و اما مشکلاتی که در این روش یعنی هک تلگرام با شماره وجود دارد این است که حتما آن فرد مورد نظر، احراز هویت دو مرحله ای را فعال نکرده باشد. هنگامی که شما کد تایید احراز هویت دو مرحله ای را فعال نمایید، آن گاه هر گاه بخواهید به اکانت تلگرام خود از طریق گوشی یا سیستم دیگر، متصل شوید، باید آن کد را نیز وارد کنید. وقتی هکر نیز بخواهد از طریق هک با شماره تلفن اقدام به هک تلگرام شما نماید، باید آن کد را نیز بداند.

مشکل دومی که میتواند مانع این کار شود این است که هر کس با این روش اقدام به هک شما نماید، در قسمت Active Session یا نشست های فعال در تنظیمات تلگرام، قابل مشاهده است. یعنی اگر ما قسمت یاد شده را در تنظیمات تلگرام بررسی کنیم، تمام دستگاه هایی را که به تلگراممان متصل شده اند را خواهیم دید. پیشنهاد می شود برای اطمینان از هک نشدن تلگرامتان حتما تمامی دستگاه ها به جز دستگاه خودتان را Terminate نمایید.

نظارت بر تلگرام از طریق برنامه فمیلی گارد بدون نیاز به روت

یکی از برنامه های که برای نظارت و کنترل و هک تلگرام دیگران طراحی و ساخته شده برنامه فامیلی گارد میباشد . فمیلی گارد علاوه بر قابلیت نظارت بر تلگرام، قابلیت نظارت بر دیگر شبکه های اجتماعی، نظیر اینستاگرام و واتس اپ و غیره را دارد. یکی از مهمترین مزایای استفاده از Familyguard این است که برای کار با این برنامه و کنترل و نظارت بر روی تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی، به هیچ وجه نیاز به روت گوشی نبوده و تنها با دسترسی چند دقیقه ای به گوشی فرد مقابل قادر خواهیم بود این برنامه را روی آن نصب نماییم.

بالبته این را هم بدانید که برنامه هک نیست و طرفا برای نظارت و کنترل پیام ها در تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی نظیر واتس اپ و اینستاگرام می باشد. از این رو این برنامه می تواند برای نظارت بر فعالیت های کودکان در شبکه های اجتماعی بسیار پر کاربرد باشد.

از دیگر امکانات این برنامه سودمند، قابلیت ارسال موقعیت لحظه به لحظه فرد می باشد. این برنامه با استفاده از قدرتی که در تشخیص موقعیت دارد و به وسیله ی ماهواره جی پی اس، قادر است تمام اطلاعات موقعیت فرد مورد نظر را برای گیرنده ارسال نماید. برای اگاهی از دیگر امکانات فمیلی گارد، کافیست بر روی لینک مربوطه کلیک کرده تا بتوانید ضمن آگاهی از این برنامه، اقدام به دانلود و تست آن نمایید.

داوود امیری