راهنمای اولیه راه ثبت نام و نصب

پیدا کردن گوشی تلفن همراه گم‌شده با استفاده از موبایل یابی

به خاطر داشته باشید که هیچ‌کس کامل نیست. مردم و اشخاص گاها فراموش می‌کنند که چراغ‌ها را خاموش کنند یا به حیوانات خانگی‌شان غذا بدهند. بعضی از ما نیز چیزهای گران‌قیمتی را هم گم می‌کنیم. که می‌تواند حتی موبایل و تمامی اطلاعات درونش باشد.

و این دلیلی است که نرم‌افزارهای موبایل یابی برای پیداکردن گوشی‌های گم‌شده و یا به سرقت رفته ایجادشده است. با استفاده از این‌چنین نرم‌افزارهایی می‌توانید علاوه بر ردیابی موبایل، امکان کنترل، نظارت(مانیتورینگ) و مدیریت تلفن همراه از راه دور وجود دارد.

قصد داریم به معرفی نرم‌افزار موبایل یاب بپردازیم

دموی سامانه موبایل یابی

دموی سامانه موبایل یابی

امکان تعریف دستگاه موبایل

پس‌ازاین که در سامانه‌ی موبایل یابی ثبت‌نام کردید، در پنل کاربری خود قادر به مشاهده منوی “دستگاه‌های من” خواهید بود و می‌توانید لیست تمامی دستگاه‌های متصل به اکانت را مشاهده کرده و حتی دستگاه جدیدی را به پنل موبایل یاب خود اضافه کنید.

 

مشاهده مخاطبین فعال بر روی هر دستگاه

در پنل موبایل یاب قادر خواهید بود تا تمامی مخاطبین موجود بر روی دستگاه‌ها را مشاهده کرده و مدیریت کنید. این قابلیت زمانی کاربرد دارد که تلفن همراه شما به سرقت رفته است و اطلاعات اشخاص مهم و یا عزیزی برای شما در دفترچه تلفنتان ثبت‌شده است. یا شخصی به هر قصد و نیتی می‌خواهد شماره‌ای را وارد مخاطبین تلفن همراه شما کرده و به‌آسانی با شما ارتباط برقرار کند.

 

مدیریت تماس‌ها از راه دور

با استفاده از پنل مدیرتی خود بر روی وب‌سایت موبایل یاب قادر خواهید بود تا فهرست ریز شده‌ی مکالمات را با جزئیات ببینید و رصد کنید و اگر درزمانی که تلفن همراهتان در اختیارتان نبوده و تماسی برقرارشده است، از آن اطلاع پیدا کنید.

همچنین قابلیت مسدود کردن تماس‌ها از راه دور بر روی گوشی تلفن همراه نیز وجود دارد. به‌این‌ترتیب که با رفتن به منوی تماس‌ها و سپس بخش مسدود کردن تماس‌ها، صفحه‌ای پیش روی شما ظاهر می‌شود که در آن از شما می‌خواهد شماره‌ی تماس شخص موردنظر را وارد کرده و آن را مسدود کنید.

گزارش‌گیری تماس‌ها به‌صورت کاربردی نیز در این بخش قابل انجام است. می‌توانید ازلحاظ آماری تماس‌ها را به‌صورت گرافیکی و نموداری بررسی کنید و مخاطبین پر تماس و محبوب را بیابید و میزان تماس‌هایتان را در بازه‌های روزانه، هفتگی و ماهیانه بررسی کنید.

 

مدیریت و مانیتورینگ پیامک‌ها از راه دور بر روی گوشی موبایل

یکی از ویژگی‌های جذاب نرم‌افزار موبایل یابی، قابلیت ردیابی پیامک‌ها و مشاهده‌ی لیست تمامی پیامک‌های تلفن همراه بر روی پنل کاربری می‌باشد، می‌توانید تمامی پیام‌های دریافتی و خروجی از گوشی تلفن همراه خود را مشاهده کرده و تحت نظر بگیرید و یا اگر گوشی شما در دست فرزندتان قرار دارد، به‌وسیله‌ی نظارت بر اشخاص و ادبیات ارتباطی فرزند خود. تربیت فرزند خود را در اولویت قرار دهید. همچنین در این بخش از موبایل یاب قابلیت مسدود کردن پیامک‌ها نیز وجود دارد که خیال شما را از جهت پیامک‌های تبلیغاتی و مزاحمان جمع می‌کند.

 

مکان‌یابی و موقعیت‌یابی تلفن همراه از راه دور

نرم افزار موبایل یابی موقعیت یابی

نرم افزار موبایل یابی موقعیت یابی

یکی از کاربردهای اصلی موبایل یابی امکان ردیابی و موقعیت‌یابی تلفن همراه شما به‌صورت آنی و لحظه‌ای بر روی نقشه می‌باشد. از دقت این نرم‌افزار همین بس که در زمان فعال بودن GPS موقعیت دستگاه از ماهواره‌های GPS گرفته می‌شود و زمانی که GPS موبایل شما خاموش باشد، بر اساس دکل‌های مخابراتی که دستگاه در محدوده‌ی آن‌ها حضور دارد موقعیت‌یابی شده و مکان فعلی موبایل بر روی نقشه برای شما به نمایش درخواهد آمد. همچنین امکان نمایش تاریخچه‌ی موقعیت‌ها نیز در این پنل وجود دارد که به شما کمک می‌کند فعالیت‌های خود را ازنظر مکانی ردیابی کرده و موردبررسی قرار دهید.

 

امکان گرفتن تصویر توسط دوربین

این ویژگی زمانی کاربرد بسیار ارزشمند پیدا می‌کند که دور از جان، تلفن همراهتان به سرقت رفته باشد قادر خواهید بود سارق آن‌که سعی داشته با گوشی تلفن همراه شما کار کند را شناسایی کرده و برای مراجعه به مراجع قانونی از آن استفاده کنید.

 

کنترل شبکه‌های اجتماعی موبایل از راه دور

یکی از ویژگی‌های جذاب این برنامه‌ی کاربردی برای ردیابی موبایل، امکان ردیابی تمامی تماس‌های شبکه‌های اجتماعی موجود بر روی گوشی تلفن همراه شما می‌باشد. کافی است برای کنترل و نظارت(monitoring) شبکه‌های اجتماعی خود به پنل کاربری‌تان بر روی سایت موبایل یاب مراجعه کنید. شبکه‌های اجتماعی ازجمله LINE، WhatsApp، Viber، Facebook، kik، Tango و Skype قابل‌کنترل هستند و ارتباطات این نرم‌افزارها در اختیارتان قرار می‌گیرد اما اگر به دنبال نفوذ به تلگرام و دیدن پیام‌های تلگرام بر روی گوشی از طریق پنل هستید. پیشنهاد می‌کنیم نرم‌افزار دیگر هم‌خانواده با نرم‌افزار موبایل یابی یعنی SFP را نیز ببینید. در این نرم‌افزار امکان نظارت بر شبکه‌های اجتماعی به شکل گسترده‌تری امکان‌پذیر است.

 

مدیریت برنامه‌های گوشی از راه دور

موبایل یابی به شما امکان مدیریت برنامه‌های گوشی تلفن همراهتان را از راه دور می‌دهد، به‌وسیله‌ی این ویژگی، در پنل تحت وبی که در اختیاردارید می‌توانید گزارش برنامه‌ها، وضعیت دسترسی و دستیابی به همراه آمار نصب و حذف برنامه‌ها را به‌صورت کامل مشاهده کنید.

 

مدیریت اینترنت گوشی

از قابلیت‌های برجسته‌ی نرم‌افزارهای کنترل والدین که نرم‌افزار موبایل یابی نیز در این دسته از نرم‌افزارهای قرار دارد، امکان مانیتورینگ و مشاهده‌ی لیست صفحات بازدید شده و تاریخچه‌ی دقیق اتصالات شبکه می‌باشد. همچنین توسط نرم‌افزار موبایل یابی این قابلیت وجود دارد که دسترسی به برخی سایت‌هایی را که صلاح نمی‌دانید، بر روی گوشی تلفن همراه خود فیلتر و مسدود کنید.

 

مشاهده وضعیت سیستمی دستگاه از راه دور

موبایل یابی به شما این امکان را هم می‌دهد که بتوانید از آخرین تغییرات سیم‌کارت، وضعیت مصرف باتری و عملکرد دستگاه موبایل یا تبلت خود اطلاع پیدا کنید.

 

تغییر وضعیت صدای زنگ

اگر فکر می‌کنید که گوشی تلفن همراه شما در بازه‌هایی از حالت صدا به حالت بی‌صدا می‌رود، می‌توانید حقیقت را در پنل موبایل یابی جستجو کنید.

 

کنترل موبایل از راه دور

این نرم‌افزار قادر است که بر روی دستگاه تلفن همراه شما، از راه دور کنترل داشته و فرمان‌هایی را اجرا کند. ازجمله فرمان‌ها قابل‌اجرا از راه دور بر روی گوشی می‌توان به دریافت موقعیت دکل شبکه تلفن همراه، به دست آوردن اطلاعات سیم‌کارت، موقعیت‌یابی گوشی، ارسال موقعیت به شماره از پیش تعیین‌شده(پشتیبان)، فعال‌سازی یا غیرفعال سازی دسترسی مدیر، روشن کردن داده‌های موبایل(mobile data)، به‌روزرسانی فهرست مخاطبین، به‌روزرسانی فهرست پیامک‌ها، به‌روزرسانی  فهرست تماس، به‌روزرسانی وب‌سایت‌های بازدید شده و به‌روزرسانی فهرست موقعیت اشاره کرد.

 

مدیریت اطلاعات پنل

همان‌طور که اشاره شد برنامه کاربردی موبایل یابی دارای پنل تحت وب بسیار قدرتمند می‌باشد که می‌توانید از تمامی امکانات یادشده با واردکردن بازه‌ی زمانی، خروجی بگیرید و نزد خود به‌صورت پشتیبان نگهداری نمایید. همچنین اگر مایل نیستید که اطلاعات شما بیش از این در پنل شما به نمایش درآید.

 

کسب درآمد از سامانه موبایل یابی

با استفاده از این سامانه قادر خواهید بود تا با استفاده از یک لینک معرف که مخصوص شماست درفروش برنامه‌های جدید شریک بوده و درآمد کسب کنید. به‌این‌ترتیب که اگر کسی با استفاده از لینک مربوط به شما اقدام به خرید نرم‌افزار موبایل یابی نمود، درصد معینی از خرید وی به‌حساب کاربری شما منظور می‌شود. مبالغ کسب‌شده توسط شما قابل‌برداشت است و با درخواست تسویه می‌توانید آن‌ها را دریافت نمایید.

همچنین قادر خواهید بود لیست اشخاصی را که معرفی کرده‌اید را نیز ببینید.

 

پشتیبانی منحصربه‌فرد نرم‌افزار موبایل یابی

شرکت پویش پرداز سرخ، ارائه‌دهنده‌ی سرویس موبایل یابی، احترام به مشتریان و رفع نیازهای آن‌ها را در کمترین زمان و به شیوه‌ای مؤثر سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است و به همین جهت است که بیش از ۵ خط پشتیبانی را برای پاسخگویی به نیازها، سؤالات و مشکلات شما عزیزان چه درزمینهٔ ی سؤالات پیش از خرید، موارد مرتبط با نصب و راه‌اندازی و نحوه کار با پنل و مشکلات احتمالی در نظر گرفته است.

برای دریافت این نرم‌افزار می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم حتماً پنل کاربری نمونه را مشاهده کنید و همچنین نرم‌افزار پیشرفته و کامل SFP را نیز موردبررسی قرار داده و خریدی مطمئن داشته باشید.

 

محمد مخلوقی
در زمینه ی شبکه های کامپیوتری تحت پلتفرم های مختلف آموزش های پیشرفته ای دیده ام و همینطور در زمینه ی برنامه نویسی تحت وب حرف هایی برای گفتن دارم و تنها چیزی که از آن خسته نمی شوم یادگرفتن و پیشرفت است.